Pracownicy socjalni-rejonizacja
Rejony pracowników socjalnych:
Ewa Kucina
specjalista pracy socjalnej
Pokój nr 5
tel. 42 613 11 05
tel. 515 080 455
Godziny przyjęć:
Poniedziałek: 8:00-10:00; 14:00-16:00
Wtorek: 8:00-10:00 ; 14:00-17:00
Środa: 8:00-12:00
Czwartek: 11:00-15:00
Piątek: Dokumentacja wewnętrzna,szkolenia
Rejon - ulice:
1 - go Maja od 36 nr.
Bratoszewskiego
Sikorskiego
Marta Krysiak-Bąbol
Pracownik socjalny
Pokój nr. 5
tel.: 42 613 11 05
tel.: 515 080 477
Godziny przyjęć:
Poniedziałek: 8:00-10:00; 14:00-16:00
Wtorek: 8:00-10:00 ; 14:00-17:00
Środa: 8:00-12:00
Czwartek: 11:00-15:00
Piątek: Dokumentacja wewnętrzna,szkolenia
Rejon- ulice:
Bukowa
Jałowcowa
Jesionowa
Kasztanowa
Klonowa
Leśna
Modrzewiowa
Olchowa
Placydowska
Sosnowa
Stanisława Augusta
Świerkowa
Wierzbińska
Wiklinowa
Wrzosowa
Renata Piaskowska
specjalista pracy socjanej
Pokój nr 6
tel. 42 613 11 06
Godziny przyjęć:
Poniedziałek: 8:00-10:00; 14:00-16:00
Wtorek: 8:00-10:00 ; 14:00-17:00
Środa: 8:00-12:00
Czwartek: 11:00-15:00
Piątek: Dokumentacja wewnętrzna,szkolenia
Rejon-ulice:
Kilińskiego bloki
Pl.kościuszki
Ogrodowa
Warszawska do nr. 80
Wschodnia
Zielona
Zgierska do nr.30
Magdalena Grzeszkiewicz
specjalista pracy socjalnej
Pokój nr 6
tel. 42 613 11 06
tel. 515 080 389
Godziny przyjęć:
Poniedziałek: 8:00-10:00, 14.00-16.00
Wtorek: 8:00-10:00, 14.00-17.00
Środa: 8:00-12:00
Czwartek: 11:00-15:00
Piątek: Dokumentacja wewnętrzna,szkolenia
Rejon-ulice:
17-go stycznia
Krótka
Słowackiego
Bielańska
Północna
Waryńskiego
Bankowa
Konopnickiej
Staszica
Kołłątaja
Wąska
1-go maja do nr. 35
Paderewskiego
Anna Koszlaga - Wachowska
starszy pracownik socjalny
pokój nr. 6
tel. 42 613 11 06
tel.kom: 515 080 388
Godziny przyjęć:
Poniedziałek: 8:00-16:00
Wtorek: 15:00-17:00
Środa: 8:00-16:00
Czwartek: Teren
Piątek: Dokumentacja wewnętrzna,szkolenia
Rejon ulice:
Adamów Nowy
Adamów Stary
Bełdów
Bełdów Krzywa wieś
Błoto
Błoto zgniłe
Chrośno
Ciężków
Karolew
Krasnodęby Nowe
Krasnodęby Stare
Łobódź
Nakielnica
Placydów
Prawęcice
Sanie
Słowak
Sobień
Dorota Matusiak
specjalista pracy socjalnej
Pokój nr 7
tel. 42 613 11 07
tel. 515 080 494
Godziny przyjęć:
Poniedziałek: 8:00-10:00; 14:00-16:00
Wtorek: 8:00-10:00 ; 14:00-17:00
Środa: 8:00-12:00
Czwartek: 11:00-15:00
Piątek: Dokumentacja wewnętrzna,szkolenia
Rejon-ulice:
Chopina
Franciszkańska
Grażyny
Gerwazego
Jankiela
Jasińskiego
Kiepury
11-go Listopada
Litewska
Machulskiego
Mickiewicza
Moniuszki
Narutowicza
Nowogrodzka
Nowokaliska
Osieckiej
Parkowa
Poniatowskiego
Protazego
Przejazd
Soplicy
Szczęśliwa
Ściegiennego
Tadeusza
Telimeny
Wallenroda
Wojskiego
Wołodyjowskiego
Zachodnia
Iwona Amsolik
specjalista pracy socjalnej
Pokój nr 7
tel. 42 613 11 07
tel. 515 080 295
Godziny przyjęć:
Poniedziałek: 8:00-10:00; 14:00-16:00
Wtorek: 8:00-10:00 ; 14:00-17:00
Środa: 8:00-12:00
Czwartek: 11:00-15:00
Piątek: Dokumentacja wewnętrzna,szkolenia
Rejon-ulice:
Brzozowa
Dębowa
Górna
Kaczeńcowa
Kraszewskiego
Kombatantów
Łąkowa
Noworudna
Piękna
Piotrkowska do nr 71
Polna
Rudna
Rejmonta
Sienkiewicza
Swojska
Targowy Rynek
Wolności
Żeromskiego
Małgorzata Kołodziejczak
starszy pracownik socjalny
Pokój nr 8
tel. 42 613 11 08
tel. 515 080 459
Godziny przyjęć:
Poniedziałek: 8:00-10:00; 14:00-16:00
Wtorek: 8:00-10:00 ; 14:00-17:00
Środa: 8:00-12:00
Czwartek: 11:00-15:00
Piątek: Dokumentacja wewnętrzna,szkolenia
Rejon-ulice:
Cisowa
Dmowskiego
Grabowa
Jarzębinowa
Jodłowa
Kalinowa
Konarskiego
Konstantynowska
Legionowa
Niezapominajki
Okrzei
Pabianicka
Piłsudskiego
Poddębicka
Poselska
Senatorska
Sarenki
Skarbowa
Targowa
Daria Pląska
starszy pracownik socjalny
Pokój nr 8
tel. 42 613 11 08
tel. 515 080 408
Godziny przyjęć:
Poniedziałek: 8:00-10:00; 14:00-16:00
Wtorek: 8:00-10:00 ; 14:00-17:00
Środa: 8:00-12:00
Czwartek: 11:00-15:00
Piątek: Dokumentacja wewnętrzna,szkolenia
Rejon-ulice:
Daszyńskiego
Kordeckiego
Pusta
Kątna
Wiatraczna
Dorota Osiewalska
specjalista pracy socjalnej
Pokój nr 14
tel. 42 613 13 10
tel. 515 080 281
Dokumentacja - domy pomocy społecznej, środowiskowe domy samopomocy,piecza zastępcza, inne ośrodki wsparcia
Godziny przyjęć:
Poniedziałek: 8:00-10:00; 14:00-16:00
Wtorek: 8:00-10:00 ; 14:00-17:00
Środa: 8:00-12:00
Czwartek: 11:00-15:00
Piątek: Dokumentacja wewnętrzna,szkolenia
Rejon-ulice:
Łęczycka
Południowa
Wojska Polskiego do nr 72
Emilia Rytel-Siłka
specjalista pracy socjalnej
Pokój nr 12
tel. 42 613 11 09
tel. 515 080 481
Godziny przyjęć:
Poniedziałek: 15:00-16:00
Wtorek: 8:00-17:00
Środa: TEREN
Czwartek: 8:00-15:00
Piątek: Dokumentacja wewnętrzna,szkolenia
Rejon-ulice
Bałucka
Bolesława Chrobrego
Bolesława Krzywoustego
Bolesława Śmiałego
Brużyca
Brzoskwiniowa
Chłopska
Chmielna
Ciepła
Cytrynowa
Czerniaka
Dąbrówki
Długa
Franin
Głowackiego
Gombrowicza
Jana Olbrachta
Jęczmienna
Kazimierza Jagiellończyka
Kazimierza Odnowiciela
Kazimierza Wielkiego
Kakolowa
Kingi
Kioskowa
Kosynierów
Króla Aleksandra
Królowej Bony
Królowej Jadwigi
Kwiatowa
Leszczyńskiego
Lodowa
Ludowa
Ludwika Węgierskiego
Łomnika
Łódzka
Malinowa
Marszałkowska
Mieszka
Mikołajczyka
Miłosza
Morelowa
Piaskowa
Piotrkowska od nr 72
Przemysława II
Pszenna
Rafałki
Rataja
Rzeczna
Rzemieślnicza
Składowa
Solarza
Sportowa
Spółdzielcza
Stefana Batorego
Strażacka
Strumykowa
Szatonia
Szwedzka
Szybowcowa
Torfowa
Truskawkowa
Turecka
Warszawska od nr 81
Witosa
Władysława IV
Władysława Hermana
Władysława Jagiełły
Władysława Łokietka
Władysława Warneńczyka
Wojska Polskiego od nr 73
Wolska
Zbożowa
Zgierska od nr 31
Zielna
Zimna
Ziołowa
Zygmunta III Wazy
Zygmunta Augusta
Zygmunta Starego
Rejon-wsie:
Antoniew
Brużyca Kolonia
Brużyczka Mała
Budy Wolskie
Grunwald
Izabelin
Jastrzębie Górne
Księstwo
Rąbień
Rąbień AB
Ruda Bugaj
Wola Grzymkowa
Damian Sujecki
starszy pracownik socjalny
Pokój nr 12
tel. 42 613 11 09
tel. 515 080 424
Godziny przyjęć:
Poniedziałek: 8:00-10:00; 14:00-16:00
Wtorek: 8:00-10:00 ; 14:00-17:00
Środa: 8:00-12:00
Czwartek: 11:00-15:00
Piątek: Dokumentacja wewnętrzna,szkolenia
Rejon:
Aleja Wyzwolenia
Kilińskiego - stare budownictwa
Iwona Fige
starszy specjalista pracy socjalnej
Osiedle domów socjalnych i mieszkania chronione Aleksandrów Łódzki ul. Pabianicka 81/83
tel. 506 224 779
tel. 515 080 399
Godziny przyjęć:
Poniedziałek: 8:00-10:00 14:00-16:00
Wtorek: 13:00-17:00
Środa: 8:00-10:00 14:00-16:00
Czwartek: 8:00-10:00 14:00-16:00
Piątek: 8:00-12:00
Rejon:
Pabianicka 81/83